eSTUFF GLBMA21486274 screen filter 54.6 cm (21.5'') Monitor Frameless privacy screen filter
eSTUFF GLBMA21486274 tootepilt
  • eSTUFF GLBMA21486274 tootepilt 1
  • eSTUFF GLBMA21486274 tootepilt 2
  • eSTUFF GLBMA21486274 tootepilt 3
TootjaeSTUFF
TootekoodGLBMA21486274
Tarneaeg Otsas
Saadaval kiiremini
Maximum screen size:
54.6 cm (21.5")
Suitable for:
Monitor
Type:
Frameless display privacy filter
Display diagonal (metric):
60.452 cm
Filter colour:
Black
Material:
Polyethylene terephthalate (PET)
Product colour:
Black
Display filter features:
Anti-glare
Display types supported:
LCD
Aspect ratio:
16:9
Easy to clean:
Yes
Surface finish:
Glossy / Matt
Easy to apply:
Yes
Privacy filtering orientation:
Landscape
Touchscreen compatible:
Installation type:
Magnetic
Easy to remove:
Brand compatibility:
Universal
Width:
486 mm
Height:
274 mm
Weight:
210 g
Package width:
340 mm
Package depth:
560 mm
Package height:
8 mm