StarTech.com 23669-PRIVACY-SCREEN tootepilt
  • StarTech.com 23669-PRIVACY-SCREEN tootepilt 1
TootjaStarTech.com
Tootekood23669-PRIVACY-SCREEN
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus5+ tk
Maximum screen size:
59.9 cm (23.6")
Suitable for:
Monitor
Type:
Frameless display privacy filter
Filter colour:
Black
Material:
Plastic
Product colour:
Black, Transparent
Display filter features:
Anti-glare, Privacy
Aspect ratio:
16:9
Limits viewing angle:
30°
Light transmission:
60%
Surface finish:
Glossy / Matt
Screen format:
Widescreen
Cleaning cloth:
Yes
Privacy filtering orientation:
Landscape
Installation type:
Adhesive strip + Slide mount tab
Reduces blue light up to:
51%
Blue light filter:
Yes
Brand compatibility:
Universal
Width:
294 mm
Height:
0.4 mm
Depth:
522 mm
Weight:
111 g
Package width:
560 mm
Package depth:
340 mm
Package height:
2 mm
Package weight:
380 g
Master (outer) case width:
590 mm
Master (outer) case length:
380 mm
Master (outer) case height:
170 mm