Supermicro CSE-732D4-668B computer case Midi Tower Black 668 W
SUPERMICRO CSE-732D4-668B tootepilt
  • SUPERMICRO CSE-732D4-668B tootepilt 1
TootjaSUPERMICRO
TootekoodCSE-732D4-668B
Garantii 1 aasta
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus4 tk
Toetatud emaplaadi kujutüübid:
micro ATX, EATX, ATX
3,5-tolliste salvede arv:
5
On/off button:
Jah
5,25-tolliste salvede arv:
2
Number of external 5.25" bays:
2
Laienduspesade arv:
7
Sisemiste 3,5-tolliste salvede arv:
4
Product colour:
must
Tüüp:
PC
Kaabliluku pesa tüüp:
Kensington
Form factor:
Midi Tower
Kaabliluku pesa:
Jah
LED-indikaatorid:
Power, Network, System, HDD
Töötemperatuur:
5 - 35 °C
Storage relative humidity (H-H):
5 - 95%
Säilitustemperatuur:
-40 - 70 °C
Operating relative humidity (H-H):
8 - 90%
Sügavus:
525 mm
Laius:
193 mm
Kõrgus:
424 mm
Kaal:
12.7 kg
Number of HDDs supported:
6
Supported HDD sizes:
5.25", 3.5"
Heliväljund:
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity:
USB 2.0 pesade arv:
Harmonized System (HS) code:
Warnings:
Paigaldatud tagaventilaatorid:
1x 120 mm
Number of front fans supported (max):
1
Number of rear fans supported (max):
1
Toetatud tagaventilaatorite läbimõõdud:
120 mm
Sobivad esiventilaatorite läbimõõdud:
120
Toiteadapter kaasas:
Toide:
668 W