Supermicro CSE-735D4-668B computer case Midi Tower Black 668 W
SUPERMICRO CSE-735D4-668B tootepilt
  • SUPERMICRO CSE-735D4-668B tootepilt 1
  • SUPERMICRO CSE-735D4-668B tootepilt 2
TootjaSUPERMICRO
TootekoodCSE-735D4-668B
Garantii 3 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus2 tk
Form factor:
Midi Tower
Toetatud emaplaadi kujutüübid:
micro ATX, ATX, EATX
3,5-tolliste salvede arv:
1
5,25-tolliste salvede arv:
2
Tüüp:
Server
Product colour:
must
Operating relative humidity (H-H):
8 - 90%
Töötemperatuur:
5 - 35 °C
Storage relative humidity (H-H):
5 - 95%
Säilitustemperatuur:
-40 - 70 °C
Sügavus:
536 mm
Kõrgus:
424 mm
Kaal:
12.7 kg
Laius:
193 mm
Supported HDD sizes:
3.5", 5.25"
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity:
USB Type-C ports quantity:
1
VV sisendpinge:
110 - 240 V
Toiteadapter kaasas:
Jah
VV sisendsagedus:
50/60 Hz
Toide:
668 W