Supermicro CSE-732D4-668B computer case Midi Tower Black 668 W
SUPERMICRO CSE-732D4-668B tootepilt
  • SUPERMICRO CSE-732D4-668B tootepilt 1
TootjaSUPERMICRO
TootekoodCSE-732D4-668B
Garantii 1 aasta
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus4 tk
Sisemiste 3,5-tolliste salvede arv:
4
Toetatud emaplaadi kujutüübid:
ATX, micro ATX, EATX
Number of external 5.25" bays:
2
3,5-tolliste salvede arv:
5
5,25-tolliste salvede arv:
2
Laienduspesade arv:
7
On/off button:
Jah
Form factor:
Midi Tower
Kaabliluku pesa:
Jah
Kaabliluku pesa tüüp:
Kensington
LED-indikaatorid:
System, Network, Power, HDD
Tüüp:
PC
Product colour:
must
Töötemperatuur:
5 - 35 °C
Operating relative humidity (H-H):
8 - 90%
Storage relative humidity (H-H):
5 - 95%
Säilitustemperatuur:
-40 - 70 °C
Sügavus:
525 mm
Kõrgus:
424 mm
Laius:
193 mm
Kaal:
12.7 kg
Supported HDD sizes:
3.5", 5.25"
Number of HDDs supported:
6
Heliväljund:
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity:
USB 2.0 pesade arv:
Harmonized System (HS) code:
Warnings:
Sobivad esiventilaatorite läbimõõdud:
120 mm
Number of front fans supported (max):
1
Toetatud tagaventilaatorite läbimõõdud:
120 mm
Paigaldatud tagaventilaatorid:
1x 120 mm
Number of rear fans supported (max):
1
Toiteadapter kaasas:
ATX-toitepesa (20 +4 kontakti):
Toide:
668 W