Lanberg SC01-3001-10B modular server chassis Rack (1U) 0 GB
Lanberg SC01-3001-10B tootepilt
  • Lanberg SC01-3001-10B tootepilt 1
  • Lanberg SC01-3001-10B tootepilt 2
  • Lanberg SC01-3001-10B tootepilt 3
  • Lanberg SC01-3001-10B tootepilt 4
  • Lanberg SC01-3001-10B tootepilt 5
  • Lanberg SC01-3001-10B tootepilt 6
  • Lanberg SC01-3001-10B tootepilt 7
  • Lanberg SC01-3001-10B tootepilt 8
  • Lanberg SC01-3001-10B tootepilt 9
  • Lanberg SC01-3001-10B tootepilt 10
TootjaLanberg
TootekoodSC01-3001-10B
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus3 tk
Saadaval kiiremini
Product colour:
must
Ventilaatorite arv:
4 fan(s)
Korpuse tüüp:
Rack (1U)
Sügavus:
300 mm
Laius:
430 mm
Kõrgus:
44.5 mm