Digitus DN-10-06U-B cabinet - 6U
Digitus DN-10-06U-B tootepilt
  • Digitus DN-10-06U-B tootepilt 1
TootjaDigitus
TootekoodDN-10-06U-B
Tarneaeg 2-4 tp
Kogus2 tk
Saadaval kiiremini
Tüüp:
Wall mounted rack
Maximum weight capacity:
30 kg
Product colour:
Grey
Front door construction:
Glass
Külgpaneelid kaasas:
Jah
Key lock:
Jah
IP-kood:
IP20
Size (imperial):
25.4 cm (10")
Laius:
312 mm
Sügavus:
300 mm
Package width:
350 mm
Package depth:
360 mm