Electrolux EOF3H50BX
Electrolux EOF3H50BX tootepilt
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 1
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 2
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 3
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 4
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 5
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 6
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 7
TootjaElectrolux
TootekoodEOF3H50BX
Tarneaeg 2-4 tp
Kogus1 tk
Saadaval kiiremini
Ahjude arv:
1
Oven size:
Medium
Ahju tüüp:
Electric
Ahju(de) sisemaht:
65 L
Oven net capacity:
65 L
Grill:
Jah
Convection cooking:
Jah
Microwave cooking:
Ei
Steam cooking:
Ei
Oven defrost function:
Bottom heating:
Kiirkuumutus:
Oven thermostat range:
50 - 250 °C
Hot air grilling:
Tavaline toiduvalmistamine:
Number of cooking programs:
7
Cleaning technology:
AquaClean
Appliance placement:
Built-in
Product colour:
Stainless steel
Juhtseadme tüüp:
Rotary, Touch
Sisseehitatud ekraan:
Sisematerjal:
Enamel
Juhtseadiste asukoht:
Ees
Retractable knobs:
Käepideme värv:
Stainless steel
Knobs colour:
Ekraani tüüp:
LED
Ukse hing:
Down
Oven door opening:
Drop down opening
Juhtme pikkus:
1.5 m
Sõrmejäljekindel:
Wi-Fi controlled:
Taimeri tüüp:
Digital
Timer modes:
Cooking time, Timer
Lihtne puhastada:
Energiatõhususe klass:
A
Energiakulu (tavaline):
0.89 kWh
Energiakulu (sundkonvektsioon):
0.78 kWh
Energy efficiency scale:
A+++ to D
VV sisendpinge:
220 - 240 V
VV sisendsagedus:
50 Hz
Energy efficiency index (EEI):
95.1
Energy efficiency class (old):
A
Paigalduslaeka laius:
56 cm
Paigalduslaeka sügavus:
55 cm
Paigalduslaeka kõrgus:
59.3 cm
Laius:
594 mm
Sügavus:
590 mm
Kõrgus:
600 mm
Sisemõõtmed (L x S x K):
437 x 401 x 328 mm