Electrolux EOF3H50BX 65 L A Stainless steel
Electrolux EOF3H50BX tootepilt
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 1
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 2
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 3
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 4
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 5
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 6
  • Electrolux EOF3H50BX tootepilt 7
TootjaElectrolux
TootekoodEOF3H50BX
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 2 nädalat
Kogus4 tk
Saadaval kiiremini
Sisseehitatud ekraan:
Jah
Knobs colour:
Stainless steel
Sõrmejäljekindel:
Jah
Appliance placement:
Built-in
Ukse hing:
Down
Käepideme värv:
Stainless steel
Oven door opening:
Drop down opening
Ekraani tüüp:
LED
Juhtme pikkus:
1.5 m
Retractable knobs:
Sisematerjal:
Enamel
Juhtseadme tüüp:
Touch, Rotary
Product colour:
Juhtseadiste asukoht:
Ees
Energiatõhususe klass:
A
Energiakulu (sundkonvektsioon):
0.78 kWh
Energy efficiency index (EEI):
95.1
Energiakulu (tavaline):
0.89 kWh
VV sisendsagedus:
50 Hz
VV sisendpinge:
220 - 240 V
Energy efficiency scale:
A+++ to D
Paigalduslaeka kõrgus:
59.3 cm
Kõrgus:
600 mm
Laius:
594 mm
Paigalduslaeka laius:
56 cm
Paigalduslaeka sügavus:
55 cm
Sügavus:
590 mm
Grill grid included:
Küpsetusplaat:
Baking tray handle:
Wi-Fi controlled:
Ei
Timer modes:
Cooking time, Timer
Lihtne puhastada:
Taimeri tüüp:
Digital
Warnings:
Oven size:
Medium
Oven defrost function:
Ahju tüüp:
Electric
Bottom heating:
Steam cooking:
Ei
Oven net capacity:
65 L
Microwave cooking:
Kiirkuumutus:
Hot air grilling:
Grill:
Tavaline toiduvalmistamine:
Oven thermostat range:
50 - 250 °C