LC-Power Netzteil NB Notebook power adapter LC-NB-PRO-45-C 45W
LC-POWER LC-NB-PRO-45-C tootepilt
  • LC-POWER LC-NB-PRO-45-C tootepilt 1
TootjaLC-POWER
TootekoodLC-NB-PRO-45-C
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Purpose:
Laptop
Power supply type:
Indoor
Input voltage:
110-240 V
Input frequency:
50-60 Hz
Output power:
45 W
Output voltage:
5, 9, 12, 15, 20 V
Power current type:
AC-to-DC
Output current:
3 A
Efficiency:
91%
Power protection features:
Over current, Over voltage, Overheating, Overload, Short circuit
Certification:
CE
Product colour:
Black
Housing material:
Plastic
Cable length:
1.2 m
Width:
90 mm
Depth:
50 mm
Height:
23 mm
Weight:
231 g
Cables included:
AC
Package width:
110 mm
Package depth:
37 mm
Package height:
185 mm