Philips Sonicare Series 5500 HX7110/01
Philips HX7110/01 tootepilt
  • Philips HX7110/01 tootepilt 1
  • Philips HX7110/01 tootepilt 2
TootjaPhilips
TootekoodHX7110/01
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
Product Highlights:
  • SmarTimer and BrushPacer
  • Modes and Intensities
  • Replacement reminder
  • 21-day battery life
  • Next-Generation Sonicare Technology
  • Pressure sensor
  • Whiten and brighten
Otstarve:
Adult
Toothbrush Type:
Sonic toothbrush
Reguleeritav kiirus:
Jah
Integrated Timer:
Jah
Number of Teeth Brushing Modes:
2
Teeth Brushing Modes:
Whitening
Hambaharja sagedus (pulseerimine):
62000 movements per minute
Product Colour:
valge
Brush Shape:
Oval
Brush Change Indicator:
Handle(s) Features:
Detachable
Toiteallikas:
Aku
Akutoitega:
Akutehnoloogia:
Lithium-Ion (Li-Ion)
Aku tüüp:
Sisseehitatud aku
Akukestvus (max):
504 h
Rechargeable:
Kaasasolevate käepidemete arv:
1 pc(s)
Number of Brush Heads Included:
1 pc(s)
Laadija:
Laius:
60 mm
Sügavus:
110 mm
Kõrgus:
232 mm