Ubiquiti Gigabit Power Adapter POE-48-24W-G
Ubiquiti POE-48-24W-G tootepilt
  • Ubiquiti POE-48-24W-G tootepilt 1
TootjaUbiquiti
TootekoodPOE-48-24W-G
Tarneaeg 2-4 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Etnerneti-liidese tüüp:
Gigabit Ethernet
Ethernet LAN data rates:
10,100,1000 Mbit/s
Power over Ethernet (PoE):
Jah
Product colour:
must
Power over Ethernet (PoE) voltage:
48 V
Sisendpinge:
100 - 240 V
Sisendsagedus:
50/60 Hz
Sertifikaat:
CE, FCC, IC, UL
Töötemperatuur:
0 - 40 °C
Töötemperatuur:
32 - 104 °F
Operating relative humidity (H-H):
35 - 95%
Säilitustemperatuur:
-30 - 70 °C
Laius:
96 mm
Sügavus:
62 mm
Kõrgus:
35 mm