Lanberg PPSA-1024-S patch panel 1U
Lanberg PPSA-1024-S tootepilt
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 1
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 2
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 3
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 4
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 5
  • Lanberg PPSA-1024-S tootepilt 6
TootjaLanberg
TootekoodPPSA-1024-S
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus3 tk
Kaablihaldus:
Jah
Kinnitus:
Püstikukinnitus
Materjal:
Metal, ABS
Püstiku maht:
1U
Product colour:
Grey
Sügavus:
102 mm
Kõrgus:
44.5 mm
Laius:
445 mm