Lanberg PPUA-1024-B patch panel 1U
Lanberg PPUA-1024-B tootepilt
  • Lanberg PPUA-1024-B tootepilt 1
  • Lanberg PPUA-1024-B tootepilt 2
  • Lanberg PPUA-1024-B tootepilt 3
  • Lanberg PPUA-1024-B tootepilt 4
  • Lanberg PPUA-1024-B tootepilt 5
TootjaLanberg
TootekoodPPUA-1024-B
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus5+ tk
Materjal:
ABS, Metal
Kaablihaldus:
Jah
Product colour:
must
Kinnitus:
Püstikukinnitus
Püstiku maht:
1U
Kõrgus:
44.5 mm
Laius:
445 mm
Sügavus:
102 mm