UBIQUITI POE-48-24W Ubiquiti PoE-48 Passive PoE Adapter EU/ 48V 0.5A/ grounding/ESD protection/ 24W
Ubiquiti POE-48-24W tootepilt
  • Ubiquiti POE-48-24W tootepilt 1
  • Ubiquiti POE-48-24W tootepilt 2
TootjaUbiquiti
TootekoodPOE-48-24W
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
UBIQUITI POE-48-24W Ubiquiti PoE-48 Pass
Etnerneti-liidese tüüp:
Fast Ethernet
Ethernet LAN data rates:
10,100 Mbit/s
Power over Ethernet (PoE):
Jah
Product colour:
must
Power over Ethernet (PoE) voltage:
48 V
Sisendpinge:
100 - 240 V
Sisendsagedus:
50/60 Hz
Sertifikaat:
CE, FCC, IC, UL
Töötemperatuur:
0 - 40 °C
Töötemperatuur:
32 - 104 °F
Operating relative humidity (H-H):
35 - 95%
Säilitustemperatuur:
-30 - 70 °C
Laius:
88 mm
Sügavus:
57 mm
Kõrgus:
33 mm