MikroTik Hot Swap PSU 12POW150
MikroTik 12POW150 tootepilt
  • MikroTik 12POW150 tootepilt 1
TootjaMikroTik
Tootekood12POW150
Tarneaeg 2-4 tp
Kogus3 tk
Toote tüüp:
Toide
Product colour:
Grey
Ühilduvus:
Mikrotik CCR1072-1G-8S+
Koguvõimsus:
150 W
VV sisendpinge:
100 - 240 V
VV sisendsagedus:
47 - 63 Hz
Max vool:
2.5 A