UbiSoft PS5 Assassins Creed: Mirage

UbiSoft tootepilt
  • UbiSoft tootepilt 1
  • UbiSoft tootepilt 2

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaUbiSoft
Hind54,40 €
Hind (km-ta)44,59 €
Tarneaeg2-4 tp
Kogus 2  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Jõuline Kasvamislugu

Assassin's Creed Mirage sukeldab sind emotsionaalsesse jutustusse, kus astud Basimi kingadesse - noore tänavavarga, kellel on õudusunenägudega kummitavad visioonid, ning kes otsib vastuseid ja õiglust. See on lugu tema muutumisest mässumeelsest noormehest peeneks salamõrvariks, kellel on konfliktne saatus.

Ülim Meistermõrvar

Mirage pakub sulle võimalust saada Assassin's Creed'i ajaloos kõige mitmekülgsemaks Meistermõrvariks. Liigu linna parkuurides osavalt ja kasuta seni suurimat tööriistade arsenali. Hangi ülesandeid Meistermõrvade büroodest, kogu olulisi vihjeid ja võta sihtmärke märkamatult maha, tehes seda rohkem äärmuslike mõrvade abil kui kunagi varem.


Salapärane Maailm

Sisenedes selle salapärase organisatsiooni maailma, saad osa uuest usust, mis muudab Basimi saatust viisil, mida ta kunagi ette kujutada ei osanud. Kohtu inspireeriva tegelaskonnaga, kes kujundavad Basimi saatust ja võivad olla rohkem kui esmapilgul paistab. Nende saladused ja motiivid jäävad lahti harutamata, paljastades kahtlusevarju, mis ümbritseb selle salapärase organisatsiooni tegelikku olemust.


Assassin's Creed Mirage viib sind seiklusele, kus minevik ja tulevik põimuvad, ning kus otsuseid tuleb teha ettevaatlikult, sest iga valik võib muuta saatust ja määrata Basimi tuleviku.

Saada toode sõbrale