Iron Gorenje SIH3000RBC
Gorenje SIH3000RBC tootepilt
  • Gorenje SIH3000RBC tootepilt 1
  • Gorenje SIH3000RBC tootepilt 2
  • Gorenje SIH3000RBC tootepilt 3
TootjaGorenje
TootekoodSIH3000RBC
Tarneaeg 2 nädalat
Kogus2 tk
Saadaval kiiremini
Type:
Steam iron
Soleplate type:
Ceramic soleplate
Variable steam:
Yes
Cord length:
2.5 m
Steam boost performance:
105 g/min
Auto power off:
Yes
Self-cleaning:
Product colour:
Red
Steam boost function:
Continuous steam:
Continuous steam performance:
40 g/min
Automatic anti-calc:
Water tank capacity:
0.4 L
Anti-drip function:
Vertical steam function:
Spray function:
Number of temperature settings:
3
Non-twisting cord:
No
Water level indicator:
LED indicators:
Iron power:
3000 W
Width:
128 mm
Depth:
310 mm
Height:
150 mm
Weight:
1.6 kg
Package width:
150 mm
Package depth:
325 mm
Package height:
169 mm