Gorenje GEIT5C60BPG
Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 1
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 2
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 3
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 4
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 5
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 6
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 7
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 8
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 9
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 10
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 11
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 12
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 13
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 14
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 15
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 16
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 17
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 18
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 19
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 20
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 21
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 22
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 23
  • Gorenje GEIT5C60BPG tootepilt 24
TootjaGorenje
TootekoodGEIT5C60BPG
Tarneaeg 2-4 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Toote tüüp:
Freestanding cooker
Product colour:
must
Juhtseadme tüüp:
Rotary, Touch
Sisseehitatud ekraan:
Jah
Käepideme värv:
must
Juhtseadiste asukoht:
Front / Top front
Control panel material:
Glass
Retractable knobs:
Jah
Integreeritud kell:
Clock type:
Electronic
Plaadi tüüp:
Ceramic
Number of cooking zones:
4 zone(s)
Wokipõleti:
Ei
Elektriplaatide arv:
4 zone(s)
Cooking zone 1 position:
Left front
Cooking zone 1 power source:
Electric
Cooking zone 1 type:
Large
Cooking zone 1 power:
1500 W
Cooking zone 1 boost:
2000 W
Cooking zone 1 diameter:
180 mm
Cooking zone 2 position:
Right front
Cooking zone 2 power source:
Electric
Cooking zone 2 type:
Medium
Cooking zone 2 power:
1200 W
Cooking zone 2 boost:
1600 W
Cooking zone 2 diameter:
145 mm
Cooking zone 3 position:
Left rear
Cooking zone 3 power source:
Cooking zone 3 type:
Large
Cooking zone 3 power:
1500 W
Cooking zone 3 boost:
2000 W
Cooking zone 3 diameter:
180 mm
Cooking zone 4 position:
Right rear
Cooking zone 4 power source:
Cooking zone 4 type:
Extra large
Cooking zone 4 power:
1500 W
Cooking zone 4 boost:
2000 W
Cooking zone 4 diameter:
210 mm
Jääksoojuse indikaator:
Oven size:
Medium
Ahjude arv:
1
Oven power source:
Oven net capacity:
70 L
Grill:
Sulatusfunktsioon:
Grill heating element type:
Infrared heating element
Oven interior coating:
Enamel
Soft close system:
Oven door material:
Glass
Klaasist uksepaneelide arv:
2
Sisevalgustus:
Ülemine ja alumine kuumutus:
Top heating + Grill + Fan:
Top, bottom & fan:
Pizza making function:
Lapselukk:
Energiakulu (tavaline):
0.98 kWh
Energiakulu (sundkonvektsioon):
0.8 kWh
Ühendatud koormus (elekter):
10500 W
VV sisendpinge:
220 - 240 V
VV sisendsagedus:
50 - 60 Hz
Energy efficiency scale:
A+++ to D
Oven rack:
Number of oven racks:
1
Telescopic rail included:
Number of baking trays:
2
Laius:
500 mm
Sügavus:
594 mm
Kõrgus:
850 mm
Kaal:
43.2 kg
Package width:
576 mm
Package depth:
718 mm
Package height:
952 mm