LANBERG FF01-6822-12BL free-standing rack 19inch self-assembly flat pack 22U/ 600x800mm black with glass door LCD
Lanberg FF01-6822-12BL tootepilt
  • Lanberg FF01-6822-12BL tootepilt 1
  • Lanberg FF01-6822-12BL tootepilt 2
  • Lanberg FF01-6822-12BL tootepilt 3
  • Lanberg FF01-6822-12BL tootepilt 4
  • Lanberg FF01-6822-12BL tootepilt 5
TootjaLanberg
TootekoodFF01-6822-12BL
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus2 tk
LANBERG FF01-6822-12BL rack 19
Toote kirjeldus:
Lanberg FF01 series - rack - 600 x 800, flat pack, with glass door, LCD - 22U
Toote tüüp:
Rack - 600 x 800, flat pack, with glass door, LCD
Rack Type:
Cabinet
Sisseehitatud seadmed:
LCD screen, thermostat, 4 cooling fans
Placing / Mounting:
Free-standing
Pakendi sisu:
Colour:
Black, RAL 9004
Rack Size:
19"
Height (Rack Units):
22U
Product Material:
Metal, tempered glass
Mõõdud (LxSxK):
60 cm x 80 cm x 113.2 cm
Kaal:
76 kg
Omadused:
Tempered glass front door, metal rear door, 4 slots for fan, 4 vertical mounting rails, 5 mm front door thickness, 1 mm rear door thickness, 1.5 mm upper and lower panel thickness, 1.2 mm side panel thickness, 2 mm rail thickness, 1.5 mm frame thickness, single-leafed, 215° door opening