Cooler CPU Nzxt T120 RGB (RC-TR120-W1)
NZXT RC-TR120-W1 tootepilt
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 1
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 2
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 3
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 4
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 5
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 6
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 7
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 8
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 9
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 10
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 11
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 12
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 13
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 14
  • NZXT RC-TR120-W1 tootepilt 15
TootjaNZXT
TootekoodRC-TR120-W1
Tarneaeg 2 nädalat
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Suitable location:
Processor
Type:
Air cooler
Fan diameter:
12 cm
Supported processor sockets:
Rotational speed (min):
500 RPM
Rotational speed (max):
1800 RPM
Noise level (low speed):
17.2 dB
Noise level (high speed):
27.5 dB
Minimum airflow (imperial):
13.94 cfm
Maximum airflow:
50.18 cfm
Minimum air pressure:
0.75 mmH2O
Maximum air pressure:
2.7 mmH2O
Pulse-width modulation (PWM) support:
Yes
Bearing type:
Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Mean time between failures (MTBF):
60000 h
Product colour:
White
Base plate material:
Copper
Number of fans:
1 fan(s)
Number of heat pipes:
4
Illumination LED:
Yes
Illumination colour:
Multi
LED connector type:
3-pin
Fan connector:
4-pin
Voltage:
12 V
Fan power consumption:
2.16 W
Rated current:
0.18 A
Width:
66 mm
Depth:
159 mm
Height:
120 mm
Fan dimensions (W x D x H):
120 x 120 x 26 mm