Patriot Memory PSD416G26662S memory module 16 GB DDR4 2666 MHz
PAT PSD416G26662S tootepilt
  • PAT PSD416G26662S tootepilt 1
TootjaPAT
TootekoodPSD416G26662S
Garantii Eluaegne
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus2 tk
Patriot Memory PSD416G26662S. Component for: PC/server, Internal memory: 16 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 16 GB, Internal memory type: DDR4, Memory clock speed: 2666 MHz, Memory form factor: 260-pin SO-DIMM, CAS latency: 19
Vastavus RoHSi nõuetele:
Y
Mälupaigutus (moodulid x suurus):
1 x 16 GB
Sisemälu:
16 GB
Buffered memory type:
Unregistered (unbuffered)
Mälu pinge:
1.2 V
Mälu kiirus:
2666 MHz
CAS latency:
19
ECC:
Ei
Kaal:
9.5 g
Sügavus:
3 mm
Kõrgus:
30 mm
Laius:
69 mm