Laptop memory GoodRam SODIMM, DDR3, 8 GB, 1333 MHz, CL9 (GR1333S364L9/8G)
GOODRAM GR1333S364L9/8G tootepilt
  • GOODRAM GR1333S364L9/8G tootepilt 1
TootjaGOODRAM
TootekoodGR1333S364L9/8G
Tarneaeg 2 nädalat
Kogus2 tk
Internal memory:
8 GB
Memory layout (modules x size):
1 x 8 GB
Internal memory type:
DDR3
Component for:
Laptop
Memory form factor:
204-pin SO-DIMM
ECC:
No
CAS latency:
9
Memory clock speed:
1333 MHz
Buffered memory type:
Unregistered (unbuffered)
Memory voltage:
1.5 V
Module configuration:
512M x 8
Width:
67.6 mm