PAT Patriot Memory Signature PSD48G26662S memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2666 MHz
PAT PSD48G26662S tootepilt
  • PAT PSD48G26662S tootepilt 1
  • PAT PSD48G26662S tootepilt 2
  • PAT PSD48G26662S tootepilt 3
  • PAT PSD48G26662S tootepilt 4
  • PAT PSD48G26662S tootepilt 5
  • PAT PSD48G26662S tootepilt 6
TootjaPAT
TootekoodPSD48G26662S
Garantii Eluaegne
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus5+ tk
Sustainability certificates:
RoHS
Sobib seadmele:
PC/Server
Buffered memory type:
Unregistered (unbuffered)
Mälupaigutus (moodulid x suurus):
1 x 8 GB
ECC:
Ei
Sisemälu tüüp:
DDR4
Mälu kiirus:
2666 MHz
Mälu kujutüüp:
260-pin SO-DIMM
Sisemälu:
8 GB
Mälu pinge:
1.2 V
CAS latency:
19
Kaal:
17 g
Kõrgus:
32 mm
Laius:
133 mm
Sügavus:
2 mm