PAT Patriot Memory Signature PSD516G480081S memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
PAT PSD516G480081S tootepilt
  • PAT PSD516G480081S tootepilt 1
  • PAT PSD516G480081S tootepilt 2
  • PAT PSD516G480081S tootepilt 3
TootjaPAT
TootekoodPSD516G480081S
Garantii Eluaegne
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus1 tk
On-Die ECC:
Jah
Sisemälu tüüp:
DDR5
Buffered memory type:
Unregistered (unbuffered)
SPD-profiil:
Jah
Mälu kujutüüp:
262-pin SO-DIMM
Sisemälu:
16 GB
Mälu pinge:
1.1 V
Mälupaigutus (moodulid x suurus):
1 x 16 GB
CAS latency:
40
Mälu kiirus:
4800 MHz
ECC:
Ei
Sobib seadmele:
Laptop
Sügavus:
3 mm
Laius:
69 mm
Kaal:
9.5 g
Kõrgus:
30 mm