HDD|WESTERN DIGITAL|Red Plus|12TB|SATA|512 MB|7200 rpm|3.5"|WD120EFGX
Western Digital WD120EFGX tootepilt
  • Western Digital WD120EFGX tootepilt 1
TootjaWestern Digital
TootekoodWD120EFGX
Garantii 3 aastat
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
Summary:
Western Digital Red Plus WD120EFGX. HDD capacity: 12 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III
Tootja koduleht:
https://www.westerndigital.com/products/internal-drives/wd-red-plus-sata-3-5-hdd?sku=WD120EFGX
Category Code:
HDS
CnCode:
Unit Box Height:
0.145
Unit Box Length:
0.1
Unit Box Width:
0.025
Sobib seadmele:
NAS
HDD average transfer rate:
260 MB/s
Kõvaketta maht:
12000 GB
HDD interface transfer rate:
6 Gbit/s
HDD size:
3.5 "
HDD speed:
7200 RPM
Interface:
Serial ATA III
Keskmine tõrgetevaheline aeg (MTBF):
1000000 h
Käivitus-/seiskamiskorrad:
Storage drive buffer size:
512 MB
Tüüp:
HDD
Workload rate limit:
180 TB/year
Tööpinge:
12 V
Energiatarve (tühikäigul):
6.1 W
Energiatarve (lugemisel):
8.8 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.3 W
Energiatarve (kirjutamisel):
8.8 W
Töötemperatuur:
0 - 65 °C
Säilitustemperatuur:
-40 - 70 °C
Kõrgus:
26.1 mm
Kaal:
750 g
Laius:
101.6 mm