DeWalt D26200-QS Router
DeWALT D26200-QS tootepilt
  • DeWALT D26200-QS tootepilt 1
TootjaDeWALT
TootekoodD26200-QS
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus1+ tk
Reguleeritav kiirus:
Y
Product colour:
Black, Stainless steel, Yellow
Idle speed (max):
27000 RPM
Collet capacity:
6,8 (5/16")
Idle speed (min):
16000 RPM
Routing stroke:
5.5 cm
Vibration level:
6.8 m/s²
Toiteallikas:
AC
Sisendvõimsus:
900 W
Väljundvõimsus:
620 W
Sügavus:
120 mm
Kõrgus:
200 mm