Philips Viva Collection Slow-pressed juicer HR1888/70, XL pipe 70 mm, 150W
Philips HR1888/70 tootepilt
  • Philips HR1888/70 tootepilt 1
  • Philips HR1888/70 tootepilt 2
  • Philips HR1888/70 tootepilt 3
  • Philips HR1888/70 tootepilt 4
TootjaPhilips
TootekoodHR1888/70
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
Product Highlights:
  • Number of speeds: 4 100 RPM Black, Transparent
  • LED
  • Pulp container capacity: 0.75 L Bowl capacity: 1 L Plastic jar: 1 L
  • 150 W
Kiiruste arv:
4
Pulp Container:
Jah
Viljaliha konteineri maht:
0.75 L
Mahlanõu:
Jah
Söötetoru läbimõõt:
7 cm
Juhtme pikkus:
1.05 m
Product Colour:
Black, Transparent
Juhtmehoidik:
Libisemiskindlad jalad:
Lihtne puhastada:
Impulsifunktsioon:
Ei
Nõudepesumasinas pestavad osad:
Eemaldatav teramoodul:
Automatic Blade Stop:
Ei
Materjal:
plastmass
Jug Material:
Styrene-Acrylonitrile Resin (SAN)
Võimsus:
150 W
VV sisendpinge:
220-240v
VV sisendsagedus:
50 Hz
Laius:
136.5 mm
Sügavus:
361.7 mm
Kõrgus:
360.9 mm
Kaal:
4.4 kg
Package Width:
185 mm
Package Depth:
440 mm
Package Height:
395 mm