Monitor Sony FW-43EZ20L
Sony FW-43EZ20L tootepilt
  • Sony FW-43EZ20L tootepilt 1
  • Sony FW-43EZ20L tootepilt 2
  • Sony FW-43EZ20L tootepilt 3
  • Sony FW-43EZ20L tootepilt 4
  • Sony FW-43EZ20L tootepilt 5
  • Sony FW-43EZ20L tootepilt 6
  • Sony FW-43EZ20L tootepilt 7
  • Sony FW-43EZ20L tootepilt 8
  • Sony FW-43EZ20L tootepilt 9
  • Sony FW-43EZ20L tootepilt 10
TootjaSony
TootekoodFW-43EZ20L
Tarneaeg 2-3 nädalat
Kogus2 tk
Saadaval kiiremini
Display diagonal:
109.2 cm (43")
Display technology:
LED
Display resolution:
3840 x 2160 pixels
Display brightness:
350 cd/m²
HD type:
4K Ultra HD
Touchscreen:
No
Panel type:
IPS
LED backlight:
Yes
LED backlighting type:
Direct-LED
Native aspect ratio:
16:9
Response time:
8 ms
Contrast ratio (typical):
1200:1
Contrast ratio (dynamic):
Viewing angle, horizontal:
178°
Viewing angle, vertical:
178°
Display diagonal (metric):
108 cm
Motion interpolation technology:
Motionflow XR
High Dynamic Range (HDR) supported:
Yes
High Dynamic Range (HDR) technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Haze rate:
1%
HDMI ports quantity:
3
DVI port:
No
DisplayPorts quantity:
0
USB port:
Ethernet LAN:
Wi-Fi:
USB ports quantity:
2
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
1
Composite video in:
Audio (L/R) in:
RS-232C:
Built-in speaker(s):
Number of built-in speakers:
2
RMS rated power:
20 W
Product design:
Digital signage flat panel
Product colour:
Black
Placement supported:
Indoor
VESA mounting:
Orientation:
Horizontal/Vertical
Panel mounting interface:
200 x 200 mm
Purpose:
Commercial
Apple AirPlay support:
Operating hours (hours/days):
16/7
HDCP:
HDCP version:
2.3
Power consumption (typical):
103 W
Power consumption (standby):
0.5 W
Energy efficiency class (SDR):
G
Computer system:
Internal storage capacity:
16 GB
Operating system installed:
Android
Video formats supported:
MPEG1, MPEG2-PS, WEBM
Audio formats supported:
AAC, AC4, OGG
Display width:
972 mm
Display depth:
70 mm
Display height:
567 mm
Display weight:
9.3 kg
Width (with stand):
972 mm
Depth (with stand):
286 mm
Height (with stand):
632 mm
Weight (with stand):
9.8 kg
Package width:
1070 mm
Package depth:
141 mm
Package height:
695 mm