GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-FR
GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-FR tootepilt
  • GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-FR tootepilt 1
TootjaGEMBIRD
Tootekood3DP-PLA1.75-01-FR
Tarneaeg 2-4 tp
Kogus5+ tk
Prinditav materjal:
Polylactic acid (PLA)
Prinditavad värvid:
Fluorescent red
Colour name:
Fluorescent Red
Impact strength:
5 kJ/m²
Tensile modulus:
45 MPa
Print temperature guideline:
200 °C
Kaal:
1 kg
Density:
1250 kg/m³
Läbimõõt:
1.75 mm
Wire length:
330 m
Package width:
210 mm
Package depth:
210 mm
Package height:
80 mm