Drukarka laserowa Brother HL-L2402D (HLL2402DYJ1)
Brother HLL2402DYJ1 tootepilt
  • Brother HLL2402DYJ1 tootepilt 1
  • Brother HLL2402DYJ1 tootepilt 2
  • Brother HLL2402DYJ1 tootepilt 3
TootjaBrother
TootekoodHLL2402DYJ1
Tarneaeg 2 nädalat
Kogus5 tk
Colour:
No
Print technology:
Laser
Duplex printing:
Yes
Maximum resolution:
1200 x 1200 DPI
Print speed (black, normal quality, A4/US Letter):
30 ppm
Duplex printing mode:
Auto/Manual
Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter):
15 ppm
Time to first page (black, normal):
8.5 s
Watermark printing:
Yes
N-up printing:
Booklet printing function:
Economical printing:
Maximum duty cycle:
35000 pages per month
Printing colours:
Black
Number of print cartridges:
1
Total number of input trays:
1
Total input capacity:
251 sheets
Total output capacity:
150 sheets
Maximum ISO A-series paper size:
A4
Paper tray media types:
Bond paper, Envelopes, Labels, Plain paper, Recycled paper, Thick paper, Thin paper
ISO A-series sizes (A0...A9):
A4, A5, A6
ISO B-series sizes (B0...B9):
B5, B6
Envelopes sizes:
C5, Com-10, DL, Monarch
Custom media width:
76.2 - 215.9 mm
Custom media length:
127 - 355.6 mm
Paper tray media weight:
60 - 163 g/m²
Multi-Purpose Tray media weight:
60 - 230 g/m²
Direct printing:
USB port:
Wi-Fi:
No
Ethernet LAN:
Mobile printing technologies:
Brother iPrint & Scan
Internal memory:
64 MB
Sound pressure level (printing):
48 dB
Sound power level (printing):
65.6 dB
Market positioning:
Home & office
Product colour:
Grey
Built-in display:
Power consumption (printing):
440 W
Power consumption (standby):
43 W
Power consumption (off):
0.08 W
Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC):
0.34 kWh/week
AC input voltage:
220 - 240 V
AC input frequency:
50/60 Hz
Windows operating systems supported:
Windows 11
Linux operating systems supported:
Operating temperature (T-T):
10 - 32.5 °C
Storage temperature (T-T):
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H):
20 - 80%
Storage relative humidity (H-H):
35 - 80%
Width:
356 mm
Depth:
360 mm
Height:
183 mm
Weight:
6 kg
Package width:
438 mm
Package depth:
283 mm
Package height:
519 mm