Brother HL-L2402D laser printer 1200 x 1200 DPI A4
Brother HL-L2402D tootepilt
  • Brother HL-L2402D tootepilt 1
  • Brother HL-L2402D tootepilt 2
  • Brother HL-L2402D tootepilt 3
  • Brother HL-L2402D tootepilt 4
  • Brother HL-L2402D tootepilt 5
TootjaBrother
TootekoodHL-L2402D
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus5+ tk
Kassettide arv:
1
Prinditavad värvid:
must
Max töökoormus:
35000 pages per month
Product colour:
Grey
Sisseehitatud ekraan:
Ei
Turusegment:
Home & office
VV sisendpinge:
220 - 240 V
Energy Stari tüüpiline energiakulu (TEC):
0.34 kWh/week
Power consumption (printing):
440 W
VV sisendsagedus:
50/60 Hz
Energiatarve (ooterežiimis):
43 W
Energiatarve (väljas):
0.08 W
Säilitustemperatuur:
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H):
20 - 80%
Storage relative humidity (H-H):
35 - 80%
Töötemperatuur:
10 - 32.5 °C
Kõrgus:
183 mm
Kaal:
6 kg
Laius:
356 mm
Sügavus:
360 mm
Mobiilse printimise tehnoloogiad:
Brother iPrint & Scan
Wi-Fi:
Ei
Ethernet LAN:
Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid:
Windows 11
Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid:
Jah
Sound pressure level (printing):
48 dB
Sound power level (printing):
65.6 dB
Sisemälu:
64 MB
Garantiikaart:
Jah
Lühike paigaldusjuhend:
Kaasasolevad kaablid:
AC
Juhend:
Included cartridge capacity (black):
700 pages
Kaasasolev kassett (kassetid):
USB port:
Otseprintimine:
Booklet printing function:
Watermark printing:
Säästlik printimine:
Printimistehnoloogia:
Laser
N-up printing:
Esimese lehe väljastusaeg (must, tavaline):
8.5 s
Kahepoolse printimise kiirus (must, tavakvaliteet, A4/US Letter):
15 ppm
Max resolutsioon:
1200 x 1200 DPI
Kahepoolne printimine:
Colour:
Duplex printing mode:
Auto/Manual
Printimiskiirus (must, tavakvaliteet, A4/US Letter):
30 ppm
Total output capacity:
150 sheets
Total number of input trays:
1
Total input capacity:
251 sheets
Paper tray media types:
Thin paper, Bond paper, Plain paper, Envelopes, Thick paper, Labels, Recycled paper
Paper tray media weight:
60 - 163 g/m²
Ümbrikusuurused:
Com-10, C5, DL, Monarch
Kohandatav paberipikkus:
127 - 355.6 mm
ISO B-seeria suurused (B0...B9):
B6, B5
Maximum ISO A-series paper size:
A4
Universaalsalve sobiva paberi kaal:
60 - 230 g/m²
ISO A-seeria suurused (A0...A9):
A6, A5, A4
Kohandatav paberilaius:
76.2 - 215.9 mm