Neomounts FPMA-VESA200, VESA-adapter, 22-42", Max 35 kg, VESA 50x50
Neomounts FPMA-VESA200 tootepilt
  • Neomounts FPMA-VESA200 tootepilt 1
TootjaNeomounts
TootekoodFPMA-VESA200
Garantii 5 aastat
Tarneaeg 5-7 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Product colour:
hõbedane
Korpuse materjal:
teras
Maximum weight capacity:
35 kg
Panel mounting interface:
100 x 200,200 x 100,50 x 50,75 x 75
Maximum screen size:
106.7 cm (42")
Minimum screen size:
55.9 cm (22")
Toetatud ekraanide arv:
1
VESA mounting:
Jah
Maximum VESA mount:
200 x 200 mm
Kaal:
770 g
Package height:
228 mm
Package width:
223 mm
Package depth:
30 mm
Pakendi kaal:
800 g
Päritoluriigid:
China
Master (outer) case net weight:
16.2 kg
Harmonized System (HS) code:
Master (outer) case width:
460 mm
Master (outer) case length:
370 mm
Master (outer) case height:
245 mm