Techly Icalcd100Bk Black Desk
Techly ICA-LCD-100BK tootepilt
  • Techly ICA-LCD-100BK tootepilt 1
TootjaTechly
TootekoodICA-LCD-100BK
Garantii 1 aasta
Tarneaeg 5-7 tp
Kogus1 tk
Maximum weight capacity:
10 kg
Maximum screen size:
76.2 cm (30")
Paigalduse tüüp:
Desk
Minimum screen size:
33 cm (13")
Minimum VESA mount:
75 x 75 mm
Maximum VESA mount:
100 x 100 mm