Samsung Monitor Gamingowy Odyssey 27 cali LS27DG602SUXEN
Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 1
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 2
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 3
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 4
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 5
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 6
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 7
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 8
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 9
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 10
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 11
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 12
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 13
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 14
  • Samsung LS27DG602SUXEN tootepilt 15
TootjaSamsung
TootekoodLS27DG602SUXEN
Garantii 3 aastat
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Energy label:
Aspect ratio:
16:9
Screen size (diag.):
27"
Matrix type:
OLED
Display surface:
Matt
Touch screen:
No
Transreflective technology:
LED
Visible area, vertical:
333.72 mm
Visible area, horizontal:
590.42 mm
Resolution:
2560 x 1440
Response time :
0.03 ms
Brightness:
250 cd/m²
Static contrast:
Dynamic contrast:
Refresh rate:
360 Hz
Viewing angle, horizontal:
178 °
Viewing angle, vertical:
178 °
I/O connectors:
2 x HDMI
I/O connectors:
2 x USB 3.0
1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
Kensington Security Slot:
Nie
Bluetooth:
No
WiFi:
Speakers built-in :
Yes
TV tuner built-in:
Web camera:
None
Microphone:
Nie
Auto Pivot:
Yes
Swivel:
Tilt:
Height adjustment:
Height adjustment range:
120 mm
Certificates:
CE
VESA:
100 x 100
Power consumption:
140 W
Energy class:
G
Color:
Black
Height:
353.8 mm
Height with stand:
554.2 mm
Width:
611.7 mm
Depth:
49.2 mm
Depth with stand:
263.5 mm