LG 27" B2B 27BA45U-B | 3840x2160 | 5ms | 3år
LG 27BA45U-B tootepilt
  • LG 27BA45U-B tootepilt 1
  • LG 27BA45U-B tootepilt 2
  • LG 27BA45U-B tootepilt 3
  • LG 27BA45U-B tootepilt 4
  • LG 27BA45U-B tootepilt 5
  • LG 27BA45U-B tootepilt 6
TootjaLG
Tootekood27BA45U-B
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus5+ tk
Display diagonal:
68.6 cm (27")
Display resolution:
3840 x 2160 pixels
Touchscreen:
No
HD type:
4K Ultra HD
Panel type:
IPS
Response time:
5 ms
Screen shape:
Flat
Contrast ratio (typical):
1000:1
Maximum refresh rate:
100 Hz
LED backlight:
Yes
Backlight type:
Edge-Lit
Display brightness (typical):
300 cd/m²
Anti-glare screen:
Yes
Viewing angle, horizontal:
178°
Viewing angle, vertical:
178°
Display diagonal (metric):
69 cm
Colour depth:
8 bit
sRGB coverage (typical):
99%
NVIDIA G-SYNC:
No
AMD FreeSync:
Smart modes:
Energy saving
Built-in speaker(s):
Built-in camera:
Product colour:
Black
Detachable stand:
Feet colour:
Black
Built-in USB hub:
HDMI:
Headphone out:
HDMI ports quantity:
2
DisplayPorts quantity:
1
VESA mounting:
Height adjustment:
Panel mounting interface:
100 x 100 mm
Adjustable height (max):
15 cm
Pivot:
Swivelling:
Swivel angle range:
-45 - 45°
Tilt adjustment:
Tilt angle range:
-5 - 21°
Energy efficiency class (SDR):
F
Energy efficiency class (HDR):
G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
26 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
34 kWh
Power consumption (standby):
0.5 W
Power consumption (off):
0.3 W
AC input voltage:
100 - 240 V
AC input frequency:
50/60 Hz
Energy efficiency scale:
A to G
Width (with stand):
613.5 mm
Depth (with stand):
253.2 mm
Height (with stand):
539.2 mm