Philips Evnia 3000 27M2N3200NF/00, 68.6 cm (27"), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 4 ms, Grau (27M2N3200NF/00)
<
>
TootjaPhilips
Tootekood27M2N3200NF/00
Tarneaeg
2 nädalat
Kogus1 tk
Saadaval kiiremini
Philips | 27M2N3200NF/00 | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Tootekood: 27M2N3200NF/00
Tootekood: 27M2N3200NF/00
5+ tk
1-3 tp
MMD-MONITORS & DISPLAYS PHILIPS 27M2N3200NF/00 27inch 1920x1080 1ms HDMI DP