Dahua Europe LCD Monitor|DAHUA|27 "|1920 x 1080 pixels|Full HD|Native aspect ratio 16:9|LED|Flat|DHI-LM27-C201P
Dahua Europe DHI-LM27-C201P tootepilt
  • Dahua Europe DHI-LM27-C201P tootepilt 1
TootjaDahua Europe
TootekoodDHI-LM27-C201P
  • IPS panel for wide viewing angles with 3-sided frameless design
  • It meets the designer's demand of image texture
  • 178°H/178°V extra-wide viewing angle for all-round viewing performance
  • 5 ms fast response time with no image blurring or ghosting
Summary:
Dahua Technology LM27-C201P. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Grey
Unit Box Height:
0.515
Unit Box Length:
0.69
Unit Box Width:
0.145
Display brightness (typical):
250 cd/m²
Ekraani diagonaal:
27 "
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
69 cm
LED
Haze rate:
25 %
Max värskendussagedus:
100 Hz
NTSC coverage (typical):
72 %
Paneeli tüüp:
IPS
Reageerimisaeg:
5 ms
Screen shape:
Flat
Jalgade värv:
Grey
Frameless design:
Esivõre värv:
Grey
Illuminated stand:
Turusegment:
Office
Kõrvaklapiväljund:
VGA (D-Sub) pesade arv:
Wi-Fi:
Kõrguse reguleerimine:
Panel mounting interface:
75 x 75 mm
Tilt angle range:
-5 - 15 °
VESA mounting:
Seinale kinnitatav:
VV-adapteri väljundpinge:
12 V
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
21 kWh
Energy efficiency class (HDR):
Not available
Sisendvool:
2.5 A
Energiatarve (max):
30 W
Energiatarve (väljas):
0.3 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energiatarve (tüüpiline):
21 W
Operating relative humidity (H-H):
10 - 85 %
Töötemperatuur:
0 - 40 °C
Storage relative humidity (H-H):
5 - 95 %
Säilitustemperatuur:
-10 - 50 °C
Võru laius (alt):
15 mm
Võru laius (küljelt):
2 mm
Võru laius (pealt):
2 mm
Sügavus (koos alusega):
223.9 mm
Sügavus (ilma aluseta):
34.8 mm
Kõrgus (koos alusega):
442 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
363.2 mm
Kaal (koos alusega):
3800 g
Laius (koos statiiviga):
613.1 mm
Laius (ilma statiivita):
613.1 mm
Package depth:
145 mm
Package height:
516 mm
Pakendi kaal:
5720 g
Package width:
682 mm