Dahua Europe LCD Monitor|DAHUA|27 "|1920 x 1080 pixels|Full HD|Native aspect ratio 16:9|LED|Curved|DHI-LM27-E240C
Dahua Europe DHI-LM27-E240C tootepilt
  • Dahua Europe DHI-LM27-E240C tootepilt 1
TootjaDahua Europe
TootekoodDHI-LM27-E240C
Garantii 3 aastat
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
  • The 1920 × 1080 resolution produces clearer and more vivid pictures
  • VA panel for wide viewing angles with 3-sided frameless design
  • The 240 Hz high refresh rate enables you to aim at the target more quickly, eliminates picture lagging, and helps you to aim at the target faster
  • Adaptive sync can effectively solve picture lagging and tearing
Summary:
Dahua Technology LM27-E240C. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
Tootja koduleht:
Category Code:
LC3
Unit Box Height:
0.45
Unit Box Length:
0.69
Unit Box Width:
0.16
Taustavalgustuse tüüp:
Edge LED
Värvisügavus:
8 bit
Colour gamut:
85 %
Colour gamut standard:
NTSC
Kontrastsussuhe (tüüpiline):
4000:1
Display brightness (typical):
350 cd/m²
Ekraani diagonaal:
27 "
Ekraani resolutsioon:
1920 x 1080 pixels
Kuvatehnoloogia:
LED
Haze rate:
25 %
HD tüüp:
Full HD
High Dynamic Range (HDR) supported:
Jah
High Dynamic Range (HDR) technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10)
LED-taustavalgus:
Jah
Max värskendussagedus:
240 Hz
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Paneeli tüüp:
VA
Pixel pitch:
0.3114 x 0.3114 mm
Response time (MPRT):
1 ms
Screen curvature rating:
1500R
Screen shape:
Curved
Surface hardness:
3H
Puutetundlik ekraan:
Ei
Horisontaalne vaatenurk:
178 °
Vertikaalne vaatenurk:
178 °
AMD FreeSync:
Ei
Flicker-free technology:
Low Blue Light technology:
NVIDIA G-SYNC:
Sisseehitatud kaamera:
Sisseehitatud kõlar (id):
Jalgade värv:
must
Frameless design:
Turusegment:
Gaming
Product colour:
must
Heliväljund:
Sisseehitatud USB-jaotur:
DisplayPorti versioon:
1.4
DisplayPortide arv:
1
HDMI:
HDMI-pesade arv:
1
HDMI versioon:
2.0
Kõrvaklapiväljund:
Kaabliluku pesa:
Kõrguse reguleerimine:
LED-indikaatorid:
Staatus
Panel mounting interface:
100 x 100 mm
Kalde reguleerimine:
Tilt angle range:
-5 - 20 °
VESA mounting:
Seinale kinnitatav:
VV-adapteri väljundpinge:
12 V
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
26 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
21 kWh
Energy efficiency class (HDR):
F
A to G
Sisendvool:
4 A
Energiatarve (max):
42 W
Energiatarve (väljas):
0.3 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energiatarve (tüüpiline):
26.4 W
Toiteploki tüüp:
External
Operating relative humidity (H-H):
10 - 85 %
Töötemperatuur:
0 - 40 °C
Storage relative humidity (H-H):
5 - 90 %
Säilitustemperatuur:
-20 - 60 °C
Sügavus (ilma aluseta):
98.7 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
365.2 mm
Kaal (ilma aluseta):
3850 g
Laius (ilma statiivita):
613 mm
Kinnituskonsool kaasas:
Package depth:
160 mm
Package height:
452 mm
Pakendi tüüp:
Karp
Pakendi kaal:
5050 g
Package width:
691 mm