Dahua Europe LCD Monitor|DAHUA|23.8 "|1920 x 1080 pixels|Full HD|Native aspect ratio 16:9|LED|Flat|DHI-LM24-C201P
Dahua Europe DHI-LM24-C201P tootepilt
  • Dahua Europe DHI-LM24-C201P tootepilt 1
TootjaDahua Europe
TootekoodDHI-LM24-C201P
Garantii 3 aastat
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
  • The 1920 × 1080 resolution produces clearer and more vivid pictures
  • IPS panel for wide viewing angles with 3-sided frameless design
  • It meets the designer's demand of image texture
  • 178°H/178°V extra-wide viewing angle for all-round viewing performance
  • 5 ms fast response time with no image blurring or ghosting
Summary:
Dahua Technology LM24-C201P. Display diagonal: 60.5 cm (23.8"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Product colour: Grey
Tootja koduleht:
Category Code:
LC3
Unit Box Height:
0.47
Unit Box Length:
0.61
Unit Box Width:
0.155
Taustavalgustuse tüüp:
Edge LED
Värvisügavus:
8 bit
Colour gamut standard:
NTSC
Kontrastsussuhe (tüüpiline):
1000:1
Display brightness (typical):
250 cd/m²
Ekraani diagonaal:
23.8 "
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
61 cm
Ekraani resolutsioon:
1920 x 1080 pixels
Kuvatehnoloogia:
LED
Haze rate:
25 %
HD tüüp:
Full HD
LED-taustavalgus:
Jah
Max värskendussagedus:
100 Hz
Loomulik kuvasuhe:
16:9
NTSC coverage (typical):
72 %
Paneeli tüüp:
IPS
Reageerimisaeg:
5 ms
Screen shape:
Flat
Toetatud graafikaresolutsioonid:
1920 x 1080 (HD 1080)
Toetatud videorežiimid:
1080p
Surface hardness:
3H
Puutetundlik ekraan:
Ei
Horisontaalne vaatenurk:
178 °
Vertikaalne vaatenurk:
178 °
AMD FreeSync:
Ei
NVIDIA G-SYNC:
Sisseehitatud kaamera:
Sisseehitatud kõlar (id):
Eemaldatav alus:
Jah
Jalgade värv:
Grey
Frameless design:
Esivõre värv:
Grey
Illuminated stand:
Turusegment:
Office
Product colour:
Sisseehitatud USB-jaotur:
HDMI:
HDMI-pesade arv:
1
HDMI versioon:
1.4
Kõrvaklapiväljund:
VGA (D-Sub) pesade arv:
1
Bluetooth:
Wi-Fi:
LED-indikaatorid:
Plug and Play:
Kalde reguleerimine:
Tilt angle range:
-5 - 15 °
VV-adapteri väljundpinge:
12 V
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
17 kWh
Energy efficiency class (HDR):
Not available
Energy efficiency class (SDR):
E
Energy efficiency scale:
A to G
Sisendvool:
2 A
Energiatarve (max):
24 W
Energiatarve (väljas):
0.3 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energiatarve (tüüpiline):
17 W
Toiteploki tüüp:
External
Operating relative humidity (H-H):
10 - 85 %
Töötemperatuur:
0 - 40 °C
Storage relative humidity (H-H):
5 - 95 %
Säilitustemperatuur:
-20 - 50 °C
Võru laius (alt):
15 mm
Võru laius (küljelt):
2 mm
Võru laius (pealt):
2 mm
Sügavus (koos alusega):
222.7 mm
Sügavus (ilma aluseta):
34.2 mm
Kõrgus (koos alusega):
426.6 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
318.7 mm
Kaal (koos alusega):
2880 g
Laius (koos statiiviga):
538.8 mm
Laius (ilma statiivita):
538.8 mm
Package depth:
151 mm
Package height:
468 mm
Pakendi kaal:
4560 g
Package width:
609 mm