LG 27BP55U-B.AEU
LG 27BP55U-B.AEU tootepilt
  • LG 27BP55U-B.AEU tootepilt 1
TootjaLG
Tootekood27BP55U-B.AEU
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus1+ tk
Ekraani diagonaal:
68.6 cm (27")
Ekraani resolutsioon:
3840 x 2160 pixels
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Kuvatehnoloogia:
LED
Puutetundlik ekraan:
Ei
HD tüüp:
4K Ultra HD
Paneeli tüüp:
IPS
Reageerimisaeg:
5 ms
Screen shape:
Flat
Kontrastsussuhe (tüüpiline):
1000:1
Kuvatavate värvide arv:
1.07 billion colours
Display brightness (typical):
300 cd/m²
Anti-glare screen:
Jah
Horisontaalne vaatenurk:
178°
Vertikaalne vaatenurk:
178°
Pixel pitch:
0.18 x 0.18 mm
High Dynamic Range (HDR) supported:
Jah
High Dynamic Range (HDR) technology:
HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Värvisügavus:
10 bit
Colour gamut standard:
sRGB
Colour gamut:
98%
AMD FreeSync:
AMD FreeSync type:
FreeSync
Flicker-free technology:
Nutirežiimid:
Cinema, Energy saving, Standard, Vivid
Sisseehitatud kõlar (id):
Ei
Sisseehitatud kaamera:
Turusegment:
Gaming
Product colour:
hõbedane
Colour name:
Pearl (Silver)
Jalgade värv:
hõbedane
HDMI:
Kõrvaklapiväljund:
USB Type-A downstream ports quantity:
2
USB Power Delivery (USB PD):
USB Power Delivery up to:
96 W
HDMI-pesade arv:
2
HDMI versioon:
2.0
DisplayPortide arv:
1
DisplayPorti versioon:
1.4
HDCP:
HDCP version:
2.2
VESA mounting:
Kõrguse reguleerimine:
Panel mounting interface:
100 x 100 mm
Kõrguse reguleerimine:
11 cm
Pöördepolt:
Tilt angle range:
-5 - 20°
On Screen Display (OSD):
OSD-keelte arv:
18
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energiatarve (väljas):
0.3 W
VV sisendpinge:
100 - 240 V
VV sisendsagedus:
50/60 Hz
Toiteploki tüüp:
External
Laius (koos statiiviga):
622.6 mm
Sügavus (koos alusega):
239.3 mm
Kõrgus (koos alusega):
574.1 mm
Kaal (koos alusega):
6.3 kg
Laius (ilma statiivita):
622.6 mm
Sügavus (ilma aluseta):
45.8 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
371 mm
Kaal (ilma aluseta):
4.4 kg
Package width:
700 mm
Package depth:
188 mm
Package height:
514 mm