SAMSUNG LS24D402GAUXEN 24inch IPS FHD 250cd/m2 HDMI 2xUSB2.0
Samsung LS24D402GAUXEN tootepilt
  • Samsung LS24D402GAUXEN tootepilt 1
  • Samsung LS24D402GAUXEN tootepilt 2
  • Samsung LS24D402GAUXEN tootepilt 3
  • Samsung LS24D402GAUXEN tootepilt 4
  • Samsung LS24D402GAUXEN tootepilt 5
  • Samsung LS24D402GAUXEN tootepilt 6
  • Samsung LS24D402GAUXEN tootepilt 7
  • Samsung LS24D402GAUXEN tootepilt 8
TootjaSamsung
TootekoodLS24D402GAUXEN
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
SAMSUNG LS24D402GAUXEN 24inch IPS FHD
Toote kirjeldus:
Samsung Essential S4 S24D402GAU - S40GD Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
Seadme tüüp:
LED-backlit LCD monitor - 24"
Energy Label QR Code URL:
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2109454
Energiaklass:
Class C
Energy Consumption per Year:
18 kWh
Omadused:
USB 2.0 hub
Paneeli tüüp:
IPS
Kuvasuhe:
16:9
Loomulik resolutsioon:
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Pixel Pitch:
0.2767 mm
Heledus:
250 cd/m²
Kontrastsussuhe:
1000:1
Reageerimisaeg:
5 ms (grey-to-grey)
Colour Support:
16.7 million colours
Colour Gamut:
72% (CIE 1931)