Samsung Monitor 27 cali S40GD IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB-A 2.0 1xUSB-B 5ms 100Hz HAS+PIV flat speakers 3YOn-Site (LS27D406GAUXEN)
Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 1
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 2
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 3
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 4
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 5
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 6
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 7
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 8
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 9
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 10
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 11
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 12
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 13
  • Samsung LS27D406GAUXEN tootepilt 14
TootjaSamsung
TootekoodLS27D406GAUXEN
Garantii 3 aastat
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Energy label:
Aspect ratio:
16:9
Screen size (diag.):
27"
Matrix type:
TFT IPS
Display surface:
Matt
Touch screen:
No
Transreflective technology:
LED
Visible area, vertical:
336.312 mm
Visible area, horizontal:
597.888 mm
Resolution:
1920 x 1080 (FHD 1080)
Response time :
5 ms
Brightness:
250 cd/m²
Static contrast:
Dynamic contrast:
Mega Contrast
Refresh rate:
100 Hz
Viewing angle, horizontal:
178 °
Viewing angle, vertical:
178 °
Number of colors:
16,7 mln
I/O connectors:
2 x USB 2.0
I/O connectors:
1 x USB (Type B)
1 x 3,5 mm minijack
2 x HDMI
1 x DisplayPort
Bluetooth:
No
WiFi:
Speakers built-in :
Yes
TV tuner built-in:
Web camera:
None
Auto Pivot:
Yes
Height adjustment:
Height adjustment range:
105 mm
Certificates:
TCO
VESA:
100 x 100
Power consumption:
14 W
Energy class:
C
Color:
Black
Height:
360.9 mm
Height with stand:
538.3 mm
Width:
612.7 mm
Depth:
39.8 mm
Depth with stand:
219 mm