SAMSUNG LS27D360GAUXEN 27inch Monitor 1920x1080 100Hz 4ms VGA HDMI
Samsung LS27D360GAUXEN tootepilt
  • Samsung LS27D360GAUXEN tootepilt 1
TootjaSamsung
TootekoodLS27D360GAUXEN
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
SAMSUNG LS27D360GAUXEN 27inch Monitor
Toote kirjeldus:
Samsung S27D360GAU - S36GD Series - LED monitor - curved - Full HD (1080p) - 27"
Seadme tüüp:
LED-backlit LCD monitor - 27"
Energy Label QR Code URL:
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2015588
Energiaklass:
Class E
Energy Consumption per Year:
31 kWh
Curved Screen:
Jah
Paneeli tüüp:
VA
Kuvasuhe:
16:9
Loomulik resolutsioon:
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Heledus:
250 cd/m²
Kontrastsussuhe:
3000:1
Reageerimisaeg:
4 ms (grey-to-grey)
Colour Support:
16.7 million colours
Colour Gamut:
95% sRGB