LCD Monitor|LG|24GS60F-B|24"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|Matte|1 ms|Tilt|Colour Black|24GS60F-B
LG 24GS60F-B tootepilt
  • LG 24GS60F-B tootepilt 1
  • LG 24GS60F-B tootepilt 2
TootjaLG
Tootekood24GS60F-B
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Summary:
LG 24GS60F. Display diagonal: 61 cm (24"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LCD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
Tootja koduleht:
www.lg.com/my/monitors/lg-24gs60f-b
Category Code:
LC3
Unit Box Height:
0.145
Unit Box Length:
0.61
Unit Box Width:
0.395
Anti-glare screen:
Jah
Taustavalgustuse tüüp:
LED
Colour gamut standard:
sRGB
Kontrastsussuhe (dünaamiline):
Kontrastsussuhe (tüüpiline):
Display brightness (typical):
300 cd/m²
Ekraani diagonaal:
24 "
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
60.47 cm
Kuvatavate värvide arv:
16.7 million colours
Ekraani resolutsioon:
1920 x 1080 pixels
Kuvatehnoloogia:
LCD
HD tüüp:
Full HD
High Dynamic Range (HDR) supported:
Jah
High Dynamic Range (HDR) technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Max värskendussagedus:
180 Hz
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Paneeli tüüp:
IPS
Pixel pitch:
0.27 x 0.27 mm
Reageerimisaeg:
1 ms
Screen shape:
Flat
sRGB coverage (typical):
99 %
Puutetundlik ekraan:
Ei
Horisontaalne vaatenurk:
178 °
Vertikaalne vaatenurk:
178 °
AMD FreeSync:
AMD FreeSync type:
FreeSync Premium
Flicker-free technology:
Mängurežiim:
NVIDIA G-SYNC:
NVIDIA G-SYNC type:
G-SYNC Compatible
Sisseehitatud kaamera:
Ei
Sisseehitatud mikrofon:
Sisseehitatud kõlar (id):
Jalgade värv:
must
Turusegment:
Gaming
Product colour:
must
Sisseehitatud USB-jaotur:
DisplayPorti versioon:
1.4
DisplayPortide arv:
1
HDMI:
HDMI-pesade arv:
1
HDMI versioon:
2.0
Kõrvaklapipistik:
3.5 mm
Kõrvaklapiväljund:
Headphone outputs:
Ethernet LAN:
Wi-Fi:
Kõrguse reguleerimine:
On Screen Display (OSD):
Panel mounting interface:
100 x 100 mm
Kalde reguleerimine:
VESA mounting:
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
24 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
18 kWh
Energy efficiency class (HDR):
G
Energy efficiency class (SDR):
E
Energy efficiency scale:
A to G
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Sügavus (koos alusega):
180.5 mm
Sügavus (ilma aluseta):
42.8 mm
Kõrgus (koos alusega):
408.9 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
323.8 mm
Kaal (koos alusega):
4000 g
Kaal (ilma aluseta):
3500 g
Laius (koos statiiviga):
540.8 mm
Laius (ilma statiivita):
540.8 mm
Package depth:
149 mm
Package height:
396 mm
Pakendi tüüp:
Karp
Pakendi kaal:
Package width:
613 mm