MMD-MONITORS & DISPLAYS PHILIPS 27E1N1100A/00 27inch IPS WLED FHD 100Hz HDMI
MMD-MONITORS & DISPLAYS 27E1N1100A/00 tootepilt
  • MMD-MONITORS & DISPLAYS 27E1N1100A/00 tootepilt 1
TootjaMMD-MONITORS & DISPLAYS
Tootekood27E1N1100A/00
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus5+ tk
PHILIPS 27E1N1100A/00 27inch IPS WLED
Toote kirjeldus:
Philips 27E1N1100A - 1000 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 27"
Seadme tüüp:
LED-backlit LCD monitor - 27"
Energiaklass:
Class D
Adaptive-Sync Technology:
AMD FreeSync
Paneeli tüüp:
IPS
Kuvasuhe:
16:9
Loomulik resolutsioon:
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Pixel Pitch:
0.3114 mm
Heledus:
250 cd/m²
Kontrastsussuhe:
1300:1
Reageerimisaeg:
4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT)
Colour Support:
16.7 million colours
Sisendpistmikud:
HDMI, VGA
Display Position Adjustments:
Tilt
Screen Coating:
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%