Dahua Europe LCD Monitor|DAHUA|LM27-E231|27"|Gaming|Panel IPS|1920x1080|16:9|165Hz|1 ms|Tilt|DHI-LM27-E231
Dahua Europe DHI-LM27-E231 tootepilt
  • Dahua Europe DHI-LM27-E231 tootepilt 1
TootjaDahua Europe
TootekoodDHI-LM27-E231
Garantii 3 aastat
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5 tk
  • The 1920*1080 resolution produces clearer and more vivid pictures
  • IPS panel for wide viewing angles with 3-sided frameless design
  • 178°H/178°V extra-wide viewing angle for all-round viewing performance
  • Adaptive sync can effectively solve picture lagging and tearing problems
  • 1ms fast response time with no image blurring or ghosting
Summary:
Dahua Technology DHI-LM27-E231. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
Tootja koduleht:
Category Code:
LC3
CnCode:
Unit Box Height:
0.46
Unit Box Length:
0.7
Unit Box Width:
0.142
Adobe RGB coverage:
83 %
Taustavalgustuse tüüp:
Edge LED
Kontrastsussuhe (tüüpiline):
1000:1
Display brightness (typical):
320 cd/m²
Ekraani diagonaal:
27 "
Ekraani resolutsioon:
1920 x 1080 pixels
Kuvatehnoloogia:
LED
HD tüüp:
Full HD
Max värskendussagedus:
165 Hz
Loomulik kuvasuhe:
16:9
NTSC coverage (typical):
85 %
Paneeli tüüp:
IPS
Reageerimisaeg:
1 ms
Screen shape:
Flat
sRGB coverage (typical):
100 %
Puutetundlik ekraan:
Ei
Horisontaalne vaatenurk:
178 °
Vertikaalne vaatenurk:
178 °
Sisseehitatud kaamera:
Ei
Sisseehitatud kõlar (id):
Eemaldatav alus:
Jah
Turusegment:
Gaming
Product colour:
must
Sisseehitatud USB-jaotur:
DisplayPorti versioon:
1.2
DisplayPortide arv:
1
HDMI-pesade arv:
2
HDMI versioon:
1.4
Kõrvaklapiväljund:
Jah
Headphone outputs:
1
Kõrguse reguleerimine:
Panel mounting interface:
75 x 75 mm
Pöördepolt:
Pöörlev:
Tilt angle range:
-5 - 15 °
VESA mounting:
Seinale kinnitatav:
VV-adapteri väljundpinge:
12 V
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
21 kWh
Energy efficiency class (HDR):
Not available
A to G
Energiatarve (max):
45 W
Energiatarve (väljas):
0.3 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energiatarve (tüüpiline):
30 W
Toiteploki tüüp:
External
Sügavus (ilma aluseta):
63.7 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
365.5 mm
Kaal (koos alusega):
5000 g
Laius (ilma statiivita):
618 mm