APC SMT2200RMI2U + NC,
APC SMT2200RMI2UNC tootepilt
  • APC SMT2200RMI2UNC tootepilt 1
TootjaAPC
TootekoodSMT2200RMI2UNC
Tarneaeg 7-9 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
UPS topology:
Line-Interactive
Output power capacity:
2.2 kVA
Väljundvõimsus:
1980 W
Waveform:
Sine
Sisendpinge (min):
151 V
Sisendpinge (max):
302 V
Sisendsagedus:
50/60 Hz
Väljundi tööpinge (min):
220 V
Väljundi tööpinge (max):
240 V
Väljundsagedus:
50/60 Hz
Pingemuhu energia klass:
375 J
Reageerimisaeg:
4 ms
Avariiväljalülitus (EPO):
O
Müratase:
55 dB
Liigpingekaitse:
Jah
Audible alarm(s):
Jah
Veebipõhine haldus:
Audible alarm modes:
Battery replacement
Auto-restart:
VV-väljundi tüübid:
C20 coupler
Toitepistik:
C20 coupler
VV väljundpesade arv:
9 AC outlet(s)
USB 2.0 pesade arv:
1
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
1
Akutehnoloogia:
Sealed Lead Acid (VRLA)
Aku mahtuvus:
509 Ah
Aku laadimisaeg:
5 h
Käigultvahetatav aku:
Automaatne akutest:
Cold start:
Form factor:
Rackmount
Product colour:
must
Püstiku maht:
2U
Ekraani tüüp:
LCD
LED-indikaatorid:
Sertifikaat:
CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, GS Mark, IRAM, RCM, VDE, WEEE
Töötemperatuur:
0 - 40 °C
Säilitustemperatuur:
-15 - 45 °C
Operating relative humidity (H-H):
0 - 95%
Storage relative humidity (H-H):
0 - 95%
Töökõrgus:
0 - 3000 m
Mittekäitatava seadme kõrgus:
0 - 15000 m
Sustainability certificates:
Green Premium
Compliance certificates:
RoHS
Laius:
480 mm
Sügavus:
683 mm
Kõrgus:
86 mm
Kaal:
42.2 kg
Package width:
600 mm
Package depth:
980 mm
Package height:
254 mm
Pakendi kaal:
49.6 kg
Rack mount kit:
Kaasasolevad kaablid:
Input power cable, USB cable
Lühike paigaldusjuhend:
Resource CD:
Products per pallet:
8 pc(s)
Harmonized System (HS) code:
Väljundpinge:
230 V