Gembird WM-100F-01 TV wall mount (fixed), 43”-100”, black
GEMBIRD WM-100F-01 tootepilt
  • GEMBIRD WM-100F-01 tootepilt 1
  • GEMBIRD WM-100F-01 tootepilt 2
  • GEMBIRD WM-100F-01 tootepilt 3
  • GEMBIRD WM-100F-01 tootepilt 4
  • GEMBIRD WM-100F-01 tootepilt 5
  • GEMBIRD WM-100F-01 tootepilt 6
  • GEMBIRD WM-100F-01 tootepilt 7
  • GEMBIRD WM-100F-01 tootepilt 8
  • GEMBIRD WM-100F-01 tootepilt 9
  • GEMBIRD WM-100F-01 tootepilt 10
TootjaGEMBIRD
TootekoodWM-100F-01
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus5 tk
Saadaval kiiremini
Lihtne paigaldada:
Jah
Product colour:
must
Korpuse materjal:
teras
Kaal:
2.92 kg
Kõrgus:
156 mm
Laius:
952 mm
Sügavus (max):
3.1 cm
Pakendi tüüp:
Karp
Paigalduskomplekt:
Jah
Juhend:
Kalde reguleerimine:
Ei
Warnings:
Panel mounting interface:
400 x 200, 100 x 100 mm, 600 x 600, 300 x 300, 75 x 75 mm, 600 x 400 mm, 400 x 400, 200 x 100, 200 x 200, 500 x 300, 200 x 300 mm, 100 x 150, 150 x 100, 800 x 500, 700 x 400, 900 x 600, 400 x 300, 300 x 200, 100 x 200 mm, 200 x 400 mm, 400 x 600, 600 x 300, 800 x 600, 300 x 400 mm, 800 x 400 mm, 500 x 400, 150 x 150
Maximum screen size:
2.54 m (100")
Minimum screen size:
109.2 cm (43")
Paigalduse tüüp:
Wall
Maximum VESA mount:
900 x 600 mm
Maximum weight capacity:
75 kg
Minimum VESA mount:
75 x 75 mm