Philips 50PUS8919/12
Philips 50PUS8919/12 tootepilt
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 1
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 2
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 3
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 4
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 5
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 6
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 7
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 8
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 9
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 10
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 11
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 12
  • Philips 50PUS8919/12 tootepilt 13
TootjaPhilips
Tootekood50PUS8919/12
Tarneaeg 2-4 tp
Kogus1 tk
Ekraani diagonaal:
127 cm (50")
HD tüüp:
4K Ultra HD
Ekraani resolutsioon:
3840 x 2160 pixels
Kuvatehnoloogia:
LED
Screen shape:
Flat
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Toetatud videorežiimid:
480p, 576p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p
Toetatud graafikaresolutsioonid:
640 x 480 (VGA), 720 x 576, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Native refresh rate:
60 Hz
Display refresh rates supported:
24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz, 120 Hz, 144 Hz
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
126 cm
Tuuneri tüüp:
Digital
Digisignaali formaadisüsteem:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV:
Jah
Internet TV:
Jah
Paigaldatud operatsioonisüsteem:
Titan OS
Screen mirroring:
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):
Video apps:
Amazon Prime Video, Apple TV, BBC iPlayer, Disney+, Netflix, YouTube
Kõlarite arv:
4
RMSi nimivõimsus:
40 W
Audiodekoodrid:
DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Helirežiimid:
AI Sound, Clear Voice
Enhanced Audio Return Channel (eARC):
Ei
Wi-Fi:
Bluetooth:
Wi-Fi standards:
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetoothi versioon:
5.2
Product colour:
Anthracite
VESA mounting:
Panel mounting interface:
200 x 300 mm
Ambient lighting:
High Dynamic Range (HDR) supported:
High Dynamic Range (HDR) technology:
HDR 10+, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teleteksti funktsioon:
Teletekst:
1000 pages
Toetatud videovormingud:
HEVC
Toetatud audioformaadid:
AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO
Toetatud pildiformaadid:
BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Toetatud subtiitrivormingud:
ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Valgussensor:
AMD FreeSync:
AMD FreeSync type:
FreeSync Premium
Game features:
Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR)
HDMI-pesade arv:
4
USB 2.0 pesade arv:
2
CI-liides:
HDMI versioon:
2.1
Audio Return Channel (ARC):
Ei
HDCP:
HDCP version:
2.3
Elektrooniline telekava (EPG):
Programming period:
8 day(s)
Ökorežiim:
Works with Amazon Alexa:
Works with the Google Assistant:
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energy efficiency class (SDR):
F
Energy efficiency class (HDR):
G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
65 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
164 kWh
VV sisendpinge:
220/240 V
VV sisendsagedus:
50/60 Hz
Energy efficiency scale:
A to G
Toiteploki tüüp:
Sisemine
Philips technologies (AV/TV):
Ambilight
Laius (koos statiiviga):
1116 mm
Sügavus (koos alusega):
287 mm
Kõrgus (koos alusega):
715 mm
Kaal (koos alusega):
15.9 kg
Laius (ilma statiivita):
1116 mm
Sügavus (ilma aluseta):
81 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
656 mm
Kaal (ilma aluseta):
13.4 kg
Package width:
1240 mm
Package depth:
174 mm
Package height:
805 mm